O KOMOBIKE

 

 

Sklep KOMOBIKE istnieje od 2005 roku. Od 2007 roku jest autoryzowanym dealerem rowerów Kellys, a od 2009 roku również marki Scott. Nasze doświadczenie i pasję wykorzystujemy do tego, aby dopasowywać rowery do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zależy nam na tym, by zarażać rowerową pasją. Nie ma dla nas większej radości niż widok klienta, któremu kiedyś rower służył jedynie do weekendowych przejażdżek z dziećmi, a teraz wybiera się na stukilometrowe treningi i po prostu kocha kolarstwo. To jest sens istnienia tego miejsca! Sprzedajemy i serwisujemy zarówno wysoko wyspecjalizowane rowery z najwyższej półki, wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie na rynku, jak i rowery, które służą klientom na co dzień, jako środek transportu. Bez względu na to do czego i jak często używasz swojego roweru – służymy pomocą i radą. Założycielem i właścicielem sklepu jest Marek Długołęcki.

 

Marek jest w światowej czołówce bikejoringu (zdobył Wiecemistrzostwo Świata i Mistrzostwo Europy) czyli dyscyplinie w której rower jest w zaprzęgu z psem (wiecej przeczytasz w zakładce bikejoring). Także nie zdziw się, gdy kiedyś zza lady wyjrzy jeden z jego wyścigowych psów… Jest też trenerem drugiej klasy w kolarstwie oraz aktywnym kolarzem ścigającym się  od ponad 15 lat (kiedyś na szosie i torze, ostatnio głównie w maratonach, cross country, czasami w przełaju). W 2011 roku był mechanikiem w zawodowej grupie kolarskiej MTB CCC Polkowice, w której barwach startowała, wtedy aktualna Mistrzyni Świata i Wicemistrzyni olimpijska Maja Włoszczowska. W 2012 roku był mechanikiem w zawodowej grupie kolarskiej 4F e-vive. Obecnie swoją mechaniczną wiedzą i umiejętnościami często wspiera Polski Związek Kolarski.

Od 2014 roku istnieje Team KOMOBIKE SCOTT, który reprezentuje sklep Komobike na zawodach MTB. Już w pierwszym roku istnienia grupy jego zawodnicy wielokrotnie stawali na podium w maratonach górskich i cross country. Do najważnieszych sukcesów można zaliczyć:

  • wicemistrzostwo Polski w maratonie MTB zawodników bez licencji Piotrka Truszczyńskiego,
  • miejsca na podium klasyfikacji generalnej Poland Bike Marathon Janka Czaplińskiego, Marka Długołęckiego i Piotrka Truszczyńskiego,
  • zwycięzstwo w imponującym stylu Izy Pazyny w Mazovia 24h Marathon.

A przecież to dopiero początek… Aby dowiedzieć się wiecej, zajrzyj do zakładki Team KOMOBIKE SCOTT.

POLUB KOMOBIKE NA FACEBOOKU!

Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami w sklepie oraz sukcesami teamu KOMOBIKE SCOTT.